top of page

Elitní rebel & Drumphonic - to je elitní partnerství!


Rebelství má mnoho podob. Tetování, piercing, účes, názor, muzika, oblečení...

Rebelství je také o odvaze dělat věci po svém, jinak než všichni očekávají, jinak než mainstream. Drumphonic spolu s eshopem Elitní Rebel představuje společné vnímání rebelství. V rámci první zastávky jarního minitour v Praze 30.3.2017 se v prostorách Klubovny všichni tři členové tohoto instrumentálního projektu poprvé objevili na veřejnosti nejen se svojí muzikou, ale také v rebelských kouscích!

Nový eshop Elitní Rebel přináší všem odvážným rebelům výjimečné americké značky oblečení, kterými mohou doplnit svůj vlastní rebelský styl. Každá značka na Elitním Rebelovi má svůj vlastní příběh. Rebel Spirit je odvážné oblečení s královskými symboly, Red Chapter je postaven na umění ambigramu, který lze číst i po otočení a Rock Revival jsou rebelsky luxusní džíny, které jsou pevné jako skála (Rock) a stále se vracejí zpět (Revival) .

Co pro Drumhponic znamená "rebelství"? Hanz Sedlář: "Rebelství pro mě není to, že třeba řídíte opílí, to je debilita! Rebelství je založit kapelu bez zpěváka, nebo hrát nahlas v malém klubu! David Uher: "Když pominu všechny své alkoholové excesy a rozbité televize, tak jsem nikdy moc rebel nebyl. Ale když se oblíknu do trička od Elitního rebela a vylezu na pódium, tak se tak aspoň chvíli cítím." Marek Marian Leždík: "Já za rebelství u sebe považuji, že nechávám vše důležité na poslední chvíli. Hodně lidí tím často zneklidním."

Pro eshop Elitní Rebel instrumentální projekt Drumphonic vystihuje to správné vnímání rebelství. Drumphonic jde vlastní cestou, instrumentálně, bez zpěváka, s vynikajícím hráčským talentem.

Drumphonic a Elitní Rebel, to je elitní partnerství.

(Foto: Petr Prokšík)


Poslední příspěvky
bottom of page